08:30 - 18:00

Pazartesi-Cumartesi

İzcan Bakır

İletişim Posta Adresi : satis@izcanbakir.com

Bakır levha

Bakır Levha, sıvı sac kalıplara dökülerek, merdanelerde ezilerek ve ardından tavlanarak hazır hale getirilir. Elektrik Sanayi, Çatı Topraklama alanlarında kullanılabilir. Topraklama Plakası TSE Standartlarına uygun olarak tavlı, yarı sert ve sert olarak üretilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz standart ölçülerin dışında istenilen kalınlık ve ölçülerde üretilmektedir.

 

Düz Bakır

Kendi imalatımız olan bakır lama, bakır çubuklar, bakır şerit lama, transmisyon çubukları ve topraklama çubukları TS 435 ve TS EN 13601 kalite standartlarına uygun olup, istenilen ölçülerde bakır çubuklarda imalatımız mevcuttur. Bakır Çubuklarımız Outokumpu çekme sistemi ile üretilmektedir.

 

Bakır boru

DHP-Cu Kütüklerden üretilen çekme boru, makinelerde iki geçişte soğuk çekilir, nihai ürün boyutuna bağlı olarak boru, Spinner Blok makinesinde farklı geçişlerde çekilir. Siparişe göre istenilen ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

Bakır Boru, yüksek ısı iletkenliği, düşük genleşme özelliği ve basınç dayanımı sayesinde özellikle ısıtma sistemleri ve doğalgaz boruları için çok verimlidir. Bakır korozyona dayanıklı bir malzeme olduğu için inşaatlarda da çok rahat kullanılır.

 

Tel Bakır

Tamamen kendi üretimimiz olan yassı tel, elektrolitik bakır ve gümüş alaşımlı bakır filmaşinlerden çekme, kırma veya ezme-çekme yöntemleri kullanılarak üretilmektedir. Bakır tellerimiz TS EN 13602 kalite standartlarına uygundur.

× WhatsApp